Notice: Undefined offset: 1 in /home/polinfor/domains/muzykoterapia.wroclaw.pl/public_html/Controller/multisite/multisite.php on line 71
W którą stronę to zmierza? Pozycjonowanie : w serwisie Wszystko o SEO
O pozycjonowaniu, czyli Quo Vadis Google? Pozycjonowanie to naprawdę nie jest taka fajna branża. Z jednej strony całkiem wysokie i zadowalające zarobki, ale z drugiej zależność od jednego giganta - wyszukiwarki Google. Dlaczego SEO SUCKS? Ano dlatego, że o Google coraz częściej mówi się, jak o kolosie na glinianych nogach....O pozycjonowaniu, czyli Quo Vadis Google? Pozycjonowanie to naprawdę nie jest taka fajna branża. Z jednej strony całkiem wysokie i zadowalające zarobki, ale z drugiej zależność od jednego giganta - wyszukiwarki Google. Dlaczego SEO SUCKS?

Ano dlatego, że o Google coraz częściej mówi się, jak o kolosie na glinianych nogach. Pewne działania tej firmy są całkiem kontrowersyjne i nie wpływają dobrze na PR (jak współpraca z CIA w sprawie danych użytkowników).

Jednak w branży SEO to już w zasadzie katastrofa. Pokątnie szepcze się, że Google ma za słabe wyniki w swojej sieci reklamowej i z tego powodu w głowach zarządu rodzą się mroczne pomysły na algorytmy, które trzęsą całą branżą pozycjonowania. Tak, specjalista SEO to ktoś, kto budzi się w środku nocy, zlany potem, bo przyśnił mu się update Google. Brzmi zabawnie? Może dla większości tak. Jednak jeżeli to twoja praca, i nagle z dnia na dzień strony twoich klientów tracą pozycje, to ty tracisz pieniądze. I często tych klientów.

Z pozycjonowaniem jest trochę jak z giełdą. Zarobić można dużo, ale z dnia na dzień można też wszystko stracić. To naprawdę nie jest taka fajna praca! pozycjonowanie katowice
Dodane: 11-08-2014 07:31

Widok do druku:

pozycjonowanie katowice