Notice: Undefined offset: 1 in /home/polinfor/domains/muzykoterapia.wroclaw.pl/public_html/Controller/multisite/multisite.php on line 46
Facebook i biznes : w temacie Wszystko o SEO

Pozycjonowanie tanio

Social media to modny temat. Pisze się wiele o tym jakie dają możliwości, mówi się też o zagrożeniach. Konto na fejsie ma prawie każdy. Mało kto jednak publikuje tam treści w sposób przemyślany - zdjęcia dzieci, mieszkań, samochodów, fotki z wakacji,...Social media to modny temat. Pisze się wiele o tym jakie dają możliwości, mówi się też o zagrożeniach.

Konto na fejsie ma prawie każdy. Mało kto jednak publikuje tam treści w sposób przemyślany - zdjęcia dzieci, mieszkań, samochodów, fotki z wakacji, z imprez. Lajkowanie czego popadnie , etc.). A coraz częściej to co publikujemy na fejsie, ma znaczenie w "realu". Jeżeli rozsyłamy CV, bo chcemy mieć pracę, możemy być pewni, że zanim szef nas zatrudni, to przejrzy nasz profil. Czy jest się czego obawiać?
Jeżeli nie publikujemy wszystkiego jak leci, nie rozdajemy lajków zbyt hojnie, to możemy czuć się bezpieczni. Jednak każdy może dowiedzieć się co lubimy, na kogo głosujemy, jakie są nasze poglądy, na co wydajemy kasę, na jakim standardzie żyjemy, jakie mamy zwierzęta/dzieci/partnerów...

To są informacje prywatne. I w tej sferze powinny takie pozostać. Nie zapominajmy, że to świadczy o nas, możemy byc potencjalnie świetnymi pracownikami, ale jeśli na swojej tablicy źle wyrażamy się o swoim poprzednim pracodawcy (lub co gorsza - o obecnym) to może nam zamknąć drzwi do kariery. Tak więc - publikujmy treści w portalach społecznościowych w sposób bardziej przemyślany - to się opłaci.
Pozycjonowanie tanio

Dodane: 03-08-2014 07:43

Widok do druku:

Pozycjonowanie tanio